História

Ak hľadáte najkvalifikovanejšie, profesionálne tanečné štúdio s pevným zázemím, kvalitnými lektormi v príjemnom prostredí, tak ste ho práve našli…. Srdečne vitajte v tanečnej škole VIVA!!!


Už od roku 2001 tanečná škola VIVA priniesla potešenie tisíckam detí a dospelých. Škola má vynikajúcu dlhoročnú reputáciu ako centrum pre tvorbu a produkciu vynikajúceho tanečného repertoáru od pohybovej prípravy pre deti, cez štandardné a latinsko-americké tance, orientálne brušné tance, pohybovo – kondičné cvičenia až po súčasné moderné choreografie ako sú hip hop, lady style, break dance, salsa a mnoho iného….


Tanečná škola VIVA vychovala množstvo párov najvyšších tanečných kategórií, a naďalej sa aktívne venuje ich výchove. Naši tanečníci spoločenských tancov sú už dlhé roky pravidelnými finalistami majstrovstiev Slovenska a zároveň pod vedením skúsených domácich lektorov získali niekoľko titulov majstrov, vicemajstrov Slovenska,
finálové umiestnenia na medzinárodných súťažiach i perfektné semifinálové umiestnenie na majstrovstvách sveta!!


Sme hrdí aj na naše ďalšie výrazné úspechy, ako sú aj niekoľkonásobné tituly vicemajstrov Slovenska v plesových choreografiách, i opakované víťazstvá v hip-hopových choreografiách po celom Slovensku pod taktovkou úžasnej lektorky.


Aby sme poskytli našim klientom kvalitnejšie služby a množstvo ďalších pohybových aktivít, rozšírili sme našu tanečnú školu o ďalšie 2 klimatizované sály a príjemnú kaviarňovú časť s recepciou.


Do tanečnej školy VIVA majú dvere otvorené všetci, ktorý majú chuť hýbať sa, naučiť sa niečo nové či už na profesinálnej i amatérskej úrovni, alebo sa poriadne zabaviť.