ONLINE HIP HOP

Vážený rodičia i tanečníci
Prešiel týždeň a my Vám zasielame opäť nové opatrenia. Snažíme sa robiť všetko preto, aby sme ešte tento rok spravili z detí nových hip hop tanečníkov. 
Od stredy prechádzame na ONLINE výučbu, nakoľko podľa nových opatrení, každé nezaočkované dieťa sa musí pri vstupe do krúžku preukázať negatívnym testom. Chceme pre Vás to najlepšie, preto veríme, že to spolu zvládneme. 
INŠTRUKCIE:
Vyučovanie bude prebiehať v dňoch PONDELOK a STREDU od 17:00 
ONLINE VYUČOVANIE BUDE PREBIEHAŤ NA TOMTO LINKU ➡️➡️➡️  https://meet.google.com/wgw-kxtb-tmx  ⬅️⬅️⬅️

POSTUP Po kliknutí na uvedený link Vás to presmeruje do našej tanečnej školy, kde kliknete na PRIPOJIŤ. Chvíľku počkáte, a následne vstúpite do našej triedy, kde Vás už bude čakať naša lektorka. V prípade, že sa neviete pripojiť prosím volajte na 0905680823. Link si môžete skúsiť už aj teraz – nemusíte sa báť, neprihlásite sa , iba sa uvidíte na obrazovke 😊. 
Pripojiť sa môžete cez čokoľvek, čo má pripojenie na internet. / PC, notebook, telefón, tablet… /
Veríme, že tento rok dotiahneme do úspešného záveru.