VIVA DANCE FESTIVAL

VIVA DANCE FESTIVAL

VIVA Dance Festival nie je len súťaž, je to skutočný tanečný večer, ktorý oslavuje vášeň, eleganciu a gráciu tanečného umenia. Toto je príležitosť pre tanečných nadšencov, profesionálov a divákov z celého Slovenska prísť spolu a prejaviť svoju vášeň k tancu.

Pripravte sa na úžasné tanečné vystúpenia, kde sa stretnú talentovaní tanečníci v rozmanitých tanečných štýloch. Budete svedkami ohromujúcich choreografií a emocionálnych prejavov, ktoré vám vezmú dych. Okrem toho sa môžete tešiť na vzrušujúcu atmosféru, ktorú ponúka toto festivalové prostredie.

VIVA Dance Festival je miestom, kde sa rodia priateľstvá, kde sa zdieľa láska k tancu a kde sa tvoria nezabudnuteľné zážitky. Tešíme sa na vašu účasť na tomto nezabudnuteľnom tanečnom dobrodružstve, ktoré je pripravené pre všetkých milovníkov tanečného umenia. Príďte a zážite krásu tance na VIVA Dance Festival v Nových Zámkoch!